CHP Danışma Kurulu Toplantısı düzenlendi. ALTSO Konferans Salonu’ndaki toplantıya Alanya Belediye Başkan Vekili Murat Levent Koçak, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Parti Meclisi Üyesi Şengül Yeşildal, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Erdem, CHP Alanya İlçe Başkanı Bülent Kandemir, önceki dönem ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Kandemir, ikinci yüzyıla girerken Alanya Belediyesi’ni CHP’nin kazandığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Başkan Zeybek ve ekibi güven tazeledi Başkan Zeybek ve ekibi güven tazeledi

Kandemir, “Seçim örgütsüz kazanılmaz. Ben Bülent Kandemir geldi seçimi aldı iddiasında bulunamam. Sadece Osman Tarık Özçelik de bu seçimi kazanamazdı. Bu bir örgüt işi. Ben oturduğum yerden kalkamam ama yüzlerce telefon açtım diyen o kadar çok insan var ki. Bu bence bütün Alanya’nın başarısı. Bizim sloganımız birleş Alanya’ydı. Biz Alanya’yı birleştirdik. Bu dönemde kenardaki mahalleler de dahil girilmedik yer bırakmamak için çok çalıştık. Kadın kollarına, gençlik kollarına verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum. Seçim kazanmak bence işin kolay en yanıydı. Seçim kazandıktan sonraki süreci yönetmek, esas işimiz şimdi başlıyor. Bunun da farkındayız. Önümüzde bir genel seçim var. Ülkemiz, emeklilerimiz, gençlerimiz yanıyor. Halkımız zor durumda. Yeni geçen eğitim müfredatı laik eğitime vurulmuş bir darbe daha. Bizim bir an önce iktidar olmamız gerekiyor. Bunun bilincindeyim” dedi.