• DOLAR 31,23 %0.04
  • EURO 33,93 %0.22
  • ALTIN 2.041,54 %0.05
  • BİST100 9.062,36 %-1.28
  • BITCOIN 62.200 %9.39
  • ETHERIUM 3.324 %2.6
12°
9 saat önce Turizm

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, ALTSO ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, emlak ve inşaat sektörü temsilcileri ile bir araya geldi. Alanya’nın tanıtımı konusunda önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdiklerini ifade eden Başkan Erdem, “Alanya’mız için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

9 saat önce Asayiş

Alanya İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından Kemal Şuberi okulunda servis araçları denetimi yapılarak öğrencilere trafik eğitimi verildi.

9 saat önce Alanya

ADD’nin 10 Mart Pazar günü düzenleyeceği ‘Atatürk Halk Koşusu ve Yarı Maratonu’na kayıtlar yoğun katılımla devam ediyor.

9 saat önce Alanya

Alanya’nın İspatlı Mahallesi’ndeki viraj genişletilerek yol güvenli hale getirildi.

10 saat önce Alanya

Alanya Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri’ Sapadere Mahallesi sakinleri ile devam etti. Başkan Yücel geziye katılan 65 yaş üstü vatandaşları yalnız bırakmadı.

10 saat önce Asayiş

Alanya’da 51 yaşındaki kadın hap içerek canına kıymak istedi.

10 saat önce Siyaset

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Cikcilli Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Alanı dolduran yüzlerce vatandaş Başkan Yücel’i alkışlarla ve büyük bir coşkuyla karşıladılar. Başkan Yücel, “Çok büyük bir kalabalıkla bizleri karşılayan, sevgileri, coşkuları ve destekleri ile bizlere güç veren değerli Cikcilli halkına şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

10 saat önce Siyaset

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yarın Alanya'ya geliyor.

11 saat önce Asayiş

Alanya'da Çıplaklı Mahallesi'nde yaşayan A.D. isimli kadına, ruhsatını yenilemeyi unuttuğu tabancası için 28 bin 365 TL ceza kesildi.

11 saat önce Asayiş

Alanya'da Konaklı Mahallesi'nde meydana gelen motosiklet kazasında sürücü ağır yaralandı.