Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gün boyunca Cumhur İttifakı Antalya Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü ile ziyaretler gerçekleştiren Başkan Adem Murat Yücel, akşam saatlerinde de Bektaş Mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Havai fişek, meşale ve volkanlar eşliğinde Başkan Yücel’i karşılayan vatandaşlar büyük sevgi gösterisinde bulundular. 10 yılda Alanya’nın ve Bektaş’ın çehresinin değiştiğini söyleyen vatandaşlar, yeni dönemde de Cumhur İttifakına desteklerinin süreceğini söylediler.

Alanyaspor’da bayramlaşma töreni yapıldı Alanyaspor’da bayramlaşma töreni yapıldı

“HER DAİM İŞ BİTİRİCİ BİR BAŞKAN OLDU”

Başkan Yücel’in Belediye Başkanlığında muhtarlık yaptığı için şanslı olduğunu söyleyen Bektaş Mahalle Muhtarı Ramazan Kaya, “Göreve geldiğimizin üçüncü günü başkanımızın kapısını çaldık. Bize, ‘Muhtarım, ne istersen iste benden. Tüm muhtarlarımın emrindeyim’ dedi. Allah kendisinden bin kere razı olsun. Bizlere rahat bir dönem yaşattı. Ne istediysek, ne talep ettiysek ikiletmedi bile. Şimdi yeni dönemde de mahallemiz için elinden geleni ardına koymayacağından eminim. Mazbatayı herhalde nisanın 3’ü, 4’ü gibi alır başkanımız. Evelallah ayın 5’inde kapısında oluruz” dedi. Muhtar Kaya’nın konuşması salondaki vatandaşlardan büyük alkış aldı. Başkan Yücel ise Muhtar Kaya’ya yeni dönemde de en iyi hizmetleri kazandıracağının sözünü verdi.

“KISA SÜRE İÇERİSİNDE BÜYÜKŞEHİR İLE EL ELE SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”

Muhtar Kaya’nın ardından programa katılan vatandaşlara hitap eden Başkan Yücel, vatandaşların talep ve beklentilerini de dinledi. Vatandaşların şikayetinin merkezinde yer alan Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden ulaşım, temel altyapı bütünlüğü ve kanalizasyon sorunlarını Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile el ele vererek kısa süre içerisinde çözeceklerinin altını çizen Başkan Yücel, “Tüm proje ve çalışmalarımız hazır. Allah’ın izniyle Alanya’da bana, Antalya’da da Hakan Tütüncü başkanımıza göstereceğiniz teveccüh ile tüm sorunları kısa süre içerisinde çözeceğiz. Azimle, planlamayla, çalışma arzusuyla yapılamayacak, çözülemeyecek iş yoktur. Biz de bunu yapacağız. Gönlünüz rahat olsun” dedi. Vatandaşlar, Başkan Yücel’in sonuna kadar arkasında olduklarını söyleyerek yeni dönem için ellerinden gelen desteği vereceklerini söylediler.