4 dönem üst üste muhtar seçildi: Hilmi Türkeli rakip tanımıyor 4 dönem üst üste muhtar seçildi: Hilmi Türkeli rakip tanımıyor

İyi Parti’den Belediye Başkan Adayı olabilmek için 10 yıldır yürüttüğü Belediye Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Nazmi Yüksel, memuriyete dönmek yerine siyasete girmeyi tercih edenler arasında yer aldı. Partisinin Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ile görüşüp, Belediye Meclis Üyeliği teklifini kabul eden Yüksel, bugün İyi Parti Alanya İlçe Başkanlığı’na gelerek resmen katılım sağladı.

25 Ocak’ta İlçe Seçim Kurulu’na sunulacak meclis listesinde ilk sıralarda yer alacak olan Yüksel, Alanya’da İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan ve Mehmet Şahin ile birlikte saat 15.00’te İyi Parti Alanya İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti ve burada Yüksel’e parti rozeti de takıldı.

Partideki buluşmaya Alper Arıkan, Cafer Uyar, Meclis Üyesi Alper Kan ve onlarca partili katıldı. Günden güne Alanya’da önemli isimlerle yakın temasını sürdüren ve halkın yanı sıra kentin ileri gelenlerinin de tam desteğini alan Mehmet Şahin’in kadrosunun Nazmi Yüksel’in katılımıyla daha da güçleneceği belirtiliyor.