Toplumun her kesimiyle Alanya’yı daha yaşanabilir hale getirmek, Alanya’nın marka değerini arttırmak için fikir alışverişinde bulunan Mehmet Şahin, kahvaltılı istişare toplantılarında katılımcıların talep ve sorunlar ile ilgili çözüm önerilerini almaya devam ediyor.

2024 Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimler için ilk günden itibaren yüksek tempo ile sahada çalışmalarına devam eden Şahin’in bu temposu takdirle karşılanıyor. Her geçen gün de çalışma temposunu yükselten Şahin, geleneksel hale getirdiği kahvaltılı istişare toplantıları kapsamında gençlerle bir araya geldi. Oldukça interaktif bir toplantı gerçekleştiren Şahin’in programına yoğun ilgi oldu.

Turist Alanya’daki otel odasında öldü Turist Alanya’daki otel odasında öldü

ŞAHİN: GENÇLERİMİZE SÖZ HAKKI TANIYACAĞIZ

Konu ile ilgili Şahin, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Gençliğe Hitabesi’nde Türk Gençliğinin ödevinin Türk İstiklal ve Cumhuriyetini korumak olduğunu açık bir şekilde belirtmiştir. Atamızın “Bütün Ümidim Gençliktedir.” sözünden hareketle gençliğe karşı bizlerin de büyük ödevleri olduğunun bilincindeyiz. ALTSO başkanlığı döneminde de bu düsturla hareket ederek gençlerimize önem verdim. Onların taleplerini dikkate aldım ve çalışmalarımı bu doğrultuda planladım. Sınava girecek öğrencilerimizin sınav kaygısını yenmeleri için uzman hocalarımızla vermiş olduğumuz eğitimler bunun en güzel örneklerindendir. Bugünde kahvaltılı istişare toplantılarımız kapsamında gençlerimizle bir araya gelerek onların şehrimizde yaşadıkları sorunların çözümü ile ilgili görüşlerini aldık. Şehrimizle ilgili hayallerini dinlemek istedik. Genç kardeşlerimiz de katılımcı oldular, söz hakkı alarak taleplerini ilettiler. Bizlerde bunlar için gerekli notlarımızı aldık. Onların fikirleri bizler için oldukça kıymetli. Daha önce nasıl dikkate aldıysak aynı şekilde dikkate almaya devam edeceğiz. Seçimler sonrası görevi teslim aldığımız zaman gençlerimize söz hakkı, masada yer ve etki alanı vererek onların Alanya’mız ile buluşmalarını sağlayacağız.” dedi.