Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda bugün gerçekleşen toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, İyi Parti, Demokratik Sol Parti ve Saadet Partisi grup sözcüleri gündem konuşmalarını gerçekleştirdi. Mecliste encümen ve komisyon seçimlerinin ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi başkan vekili seçimleri de yapıldı.

Alanya’da merakla bekleniyordu: Başkan yardımcıları açıklandı Alanya’da merakla bekleniyordu: Başkan yardımcıları açıklandı

ALANYA’LI AVUKAT EMİNOĞLU BAŞKAN VEKİLİ

Yapılan gizli ve açık oylama sonucunda 1 yıl süreyle görev yapacak encümen üyeleri, komisyon ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili seçimleri gerçekleşti. Oylamanın ardından Alanyalı CHP’li, Avukat Utku Hasan Eminoğlu Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili seçildi. Bilindiği üzere Antalya dışındaki bir program nedeniyle şehir dışına çıkacak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Antalya dışındaki bir program nedeniyle şehir dışına çıktığı dönemlerde Alanya’nı başarılı Avukatı Utku Hasan Eminoğlu Büyükşehir vekili olarak görev yapacak.