31 Mart yerel seçimlerinde aldığı büyük yenilgiyle başkanlık koltuğunu CHP’li Osman Tarık Özçelik’e kaptıran, MHP’li eski Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e tepkilerin ardı arkası kesilmiyor. Başkan Özçelik geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada “İlçede denetlenen 3 bin 319 işletmenin yüzde 30’unda ruhsat yok” demişti.

Alanya dikkat! 7 saat boyunca elektrik yok: İşte o mahalleler… Alanya dikkat! 7 saat boyunca elektrik yok: İşte o mahalleler…

Kamuoyuna bomba gibi düşen haberin ardından sosyal medyada yapılan yorumlarda “Başkanım on yılın pisliği kolay temizlenmez. Allah yardımcınız olsun. Herif çalmayı öğretmiş yanındakilere yıllarca. Adem Murat Yücel’e yazıklar olsun’’ ifadeleriyle eski başkan Yücel ağır şekilde eleştirildi.

Yücel döneminde başlatılan ancak tamamlanamamış yeni Cuma Pazarı ve Oba’daki Belediye Hizmet Binası gibi önemli projeler, Alanya halkı arasında hala büyük bir hayal kırıklığı olarak sosyal medyada tartışılmaya devam edilirken, Yücel’in on yıl boyunca yan gelip yattığı iddiaları da ayrıca irdelendi.