Saha çalışmalarını ve salon toplantılarını tüm hızıyla sürdüren CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Gençlik Buluşması adı altında düzenlenen programda, gençlerle bir araya geldi. Özçelik’e, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir ile Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Samimi ve renkli bir ortamda gerçekleştirilen programda konuşan Özçelik, toplantıya yoğun ilgi gösteren gençlerin beklenti ve önerilerini dinledi ve kendisine yöneltilen soruları içtenlikle cevapladı. Özçelik, “Sizler memleketimizin geleceği ve umudusunuz. Benim gözümde çok değerlisiniz. Görüş alışverişinde bulunmak için burada toplandık. Benim konuştuğum, sizin dinlediğiniz bir toplantı olmasın” diyerek, mikrofonu gençlere uzattı.

GENÇLİK MECLİSİ TALEBİ

Kazaların ardından Zavadanak Bekir çileden çıktı Kazaların ardından Zavadanak Bekir çileden çıktı

Etkinlikte söz alan gençler, Antalya’nın Döşemealtı Belediyesi ile Edirne Belediyesi örneklerini vererek,  “Alanya Belediyesi’nde, politikadan uzak, herkesi kapsayan ve kucaklayan, aktif bir Gençlik Meclisi kurulmasını istiyoruz. Hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bizler, başarıya aç gençleriz ve bütün birikimimizi, enerjimizi Alanya için kullanmaya can atıyoruz” şeklinde konuştular.

ALANYA İÇİN HER ADIMINIZDA YANINIZDAYIM

Gençlere katılımlarından dolayı teşekkür eden CHP Adayı Özçelik şunları söyledi: "Sizlerin vereceği fikirler, Alanya’nın geleceğine bir basamak daha ilave etmek demektir. Alanya için çalışacak, fikir üretecek her adımınızda yanınızda olacağım. Amacımız siz gençlerimize çağdaş ve yaşam kalitesi yüksek bir Alanya bırakmaktır.” şeklinde konuştu.