Rekabetin olduğu ortamlarda başarı elde etmenin takdir edilmesi gereken bir durum olduğunu söyleyen Sipahioğlu, “Zorlukları aşmak ve başarılı olmak için öncelikle inanmak gereklidir. Başarıya ulaşabilmek için çeşitli zorlukları aşmak ve fedakarlık yapmak kaçınılmazdır, özellikle de herkesin birbirini zor duruma düşürmeye çalıştığı siyasi atmosferde başarılı olmak oldukça zorlu bir süreçtir” dedi.

Başkan Yücel’in imajı bozuk “Bir Alanya’mız var” logosu tarih oldu Başkan Yücel’in imajı bozuk “Bir Alanya’mız var” logosu tarih oldu

“Başarı takdir edildikçe artar” diyen Sipahioğlu, “Takdir edilme duygusu ise başarıya giden yolda önemli bir itici güçtür. Bu duygularla; CHP Alanya’da geçmişte ve şu anda emek veren, partiye katkı sağlayan, alın teri döken, fedakarlık yapan tüm ilçe başkanlarına, yöneticilere, üyelere, delegelere, il yöneticilerine, genç kardeşlerimize, kadınlarımıza, destek verenlere, dua edenlere teşekkür etmek istiyorum. Alanya Belediyesi meclis üyesi seçilen yol arkadaşlarıma ve başkan seçilen Osman Tarık Özçelik’e başarılar diliyorum. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni tekrar kazanan başkanımız Muhittin Böcek’e de başarılar dilerim. Bu başarıların devamını dilerim” diye konuştu.