ÖZEL HABER - Muammer SOYLU

Alanya Belediyesi’nde sosyolog olarak görev yapan Erkan Durmaz, 2018 yılında belediyeden istifa ederek 31 Mart’ta 2019’da yapılacak seçimlerde Adana’nın İmamoğlu İlçe Belediye Başkanlığı’na Ak Parti’den aday olmuştu.

“İMAMOĞLU’NU SEVİYORUZ”

Sosyolog Erkan Durmaz, o dönem yaptığı açıklamada “Biz İmamoğlu sevdalıyız. Tek amacımızda ilçemize hizmet etmek. İmamoğlu’nu kalkındırmak ve hizmetle tanıştırmak için bu göreve talip olduk. 31 Mart’ta 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin önce ülkemize, Adana’mıza ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim’’ demişti.

TEKRAR ATANDI

Seçimi kaybeden Durmaz, bir süre sonra eski çalışma yeri olan Alanya Belediye Başkanlığı zabıta birimine tekrar dönmek için dilekçe verdi. Beş yıldır Alanya Belediyesi zabıta biriminde görevli Erkan Durmaz, Alanya’nın CHP’li Belediye Başkanı Özçelik tarafından merkez karakol zabıta amirliğine atandı. Ak Partili olan Durmaz’ın CHP’li Özçelik başkanlığında belediyeye atanması ise hayli dikkat çekti.

Alanya’da merakla bekleniyordu: Başkan yardımcıları açıklandı Alanya’da merakla bekleniyordu: Başkan yardımcıları açıklandı