Geçtiğimiz Cumartesi Günü yapılan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Organ Seçimlerinde belirlenen 69 meclis üyesi, ALTSO Yönetim Kurulu, Genel Kurul Delegeleri ve Disiplin Kurulu’nu belirlemek için sandık başına gitti. Saat 10.00’da ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seçimde Eray Erdem ve ekibinin yer aldığı mavi liste, Bilal Gömeç ve ekibinin yer aldığı kırmızı liste ile yarıştı. İlçe Seçim Kurulu tarafından yönetilen seçim sonucunda Eray Erdem başkanlığındaki mavi liste 35, kırmızı liste ise 34 oy aldı. Organ seçimlerini 12 komite alarak kazanan Eray Erdem’in başkanlığı da resmi olarak tescillendi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanlığı seçimi ise saat 15.00’da gerçekleştirilecek.

ALTSO’NUN YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU;

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Eray Erdem

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

Ahmet Paşaoğlu

Kadir Hacıkadiroğlu

Mustafa Girenes

Hasan Yeniacun

Hasan Serter

Mesut Ersoy

Yakut Benal

Adil Memiş

Cem Özcan

Hakkı Uysal

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Önder Görgülü

Hasan Atılay

Gülabi Öztürk

Mustafa Yürekli

Veysi Karakuyun

Çağatay Mert Akkaya

Halil İbrahim Daye

İmdat Gömeçoğlu

Meryem Küpçü

Serkan Can

TOBB DELEGELERİ DE BELLİ OLDU

Toklu’dan genel merkez çıkarması Toklu’dan genel merkez çıkarması

Yapılan seçimde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delegeleri de belli oldu. Mavi listede yer alan, Bilal Korkmaz, Önder Görgülü, Muammer Soylu, Mehmet Kural, Veysi Aladağ ve Gülabi Öztürk TOBB Genel Kurul Asil Delegesi olarak seçildiler. Murat Uz, Ömer Duman, Ömer Özmetin, Ali Kürkçü, Paşa Yiğitbay ve Bayram Ali Geçgel ise TOBB Genel Kurul Yedek Delegesi olarak seçildi.

DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

ALTSO Konferans Salonu’nda yapılan seçimde Mustafa Kemal Kahya, Ali Orkan, Selman Cebeci, Vedat Kaygısız, Mustafa Yalçın ve İbrahim Karaçomak Disiplin Kurulu Asil Üyesi, Yusuf Ergin, Feyzullah Uludağ, Hasan Çavuşoğlu, Nevzat Tuncer ve Oğuz Dursun ise Disiplin Kurulu Yedek Üyesi olarak seçildiler.