Gazipaşa’da Müftülüğü’nden “3 Soru Sizden, 3 Soru Bizden” programı

banner18

Gazipaşa İlçe Müftülüğü Gençlik Temsilciliği tarafından Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik “3 Soru Sizden 3 Soru Bizden” programı gerçekleştirildi. Covid-19 salgını ile evlerine kapanan gençlere yönelik Zoom programı üzerinden çevrimiçi “3 Soru Sizden 3 Soru Bizden” programı yapıldı.

banner94
Gazipaşa’da Müftülüğü’nden “3 Soru Sizden, 3 Soru Bizden” programı
23 Şubat 2021 Salı 11:20

HABER - Hasan KAYA

Gazipaşa Müftülüğü Gençlik Temsilciliği koordinesinde icra edilen programa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. İlk defa gerçekleştirilen programa konuk olarak Gazipaşa İlçe Müftüsü Yunus Erdoğan katıldı. Müftü Erdoğan, sözlerine, katılımcılara Gazipaşa İlçe Müftülüğü’nün gençlere yönelik yaptığı faaliyetleri anlatarak başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından titizlikle yürütülen "Gençliğe Değer" projesini anlattı. Program, katılımcılara İlçe Müftüsü Erdoğan tarafından 3 soru sorulması ve katılımcıların da kendisine 3 soru sormaları ile son buldu. Çevrimiçi programa 78 kişi katıldı.

Müftü Erdoğan, Gazipaşa Müftülüğünün çevrimiçi programlara devam edeceğini, Kovid-19 salgını sürecinde vatandaşlara sosyal medya yoluyla vaaz, irşat ve eğitim hizmetlerinin sunulacağını belirtti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.