Gazipaşa'da sosyal mesafe cezasına itiraz etti

banner18

Gazipaşa'da jandarmanın kendisini yatağından kaldırarak 17 kişinin içine koyup sonrada 3.150 TL para cezası yazmasına tepki gösteren Halil Koç’un bu cezaya itiraz ettiği belirtildi.

banner94
Gazipaşa'da sosyal mesafe cezasına itiraz etti
21 Eylül 2020 Pazartesi 10:37

HABER – Hasan KAYA

Aslen Gazipaşa'nın Karatepe Mahallesinden olan Halil Koç, Gazipaşa jandarma komutanlığına bağlı jandarma timlerinin kendisini yataktan kaldırıp sonrada 17 kişinin içine koyup haksız yere 3.150 TL cezaya yazmasına tepki gösterdi.

Bu konuda Gazete Alanya’ya konuşan Halil Koç, “Ben Arıcılık yaparım, bu konuda tüm belgelerimde var. Yaklaşık 3 buçuk ay önce yaylaya arılarıma bakmaya gittim dönüşte bir evde misafir oldum ve evde yattım. Gece jandarma baskın yaptı ve beni yatağından kaldırıp 17 kişinin içine koyup burada ifademi aldı. Ben kendilerine arıcı olduğuma dair tüm belgelerimi gösterdim ama yine de bana 3.150 TL idari para cezası yazdılar. Şimdi bu ceza bana geldi bende hâksiz olarak yazılan bu cezaya mahkemeye itiraz ettim. Şahsıma yazılan bu halksız cezayı iptal ettirtmek için sonuna kadar mücadele edeceğim” diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.