Gazipaşa Belediyesi Sugözü’ne beton santrali kurdu

banner18

Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri halka daha hızlı hizmet verebilmek için Sugözü Mahallesi’ne mobil beton santrali kurdu.

banner94
Gazipaşa Belediyesi Sugözü’ne beton santrali kurdu
10 Haziran 2021 Perşembe 14:41

Bir yılı aşkın zamandır tamamen Gazipaşa Belediyesi’ne ait olan Gazibel İnşaat Limited Şirketi bünyesinde beton üretip, asfalt ve parke yolların uygulanamadığı yerlere beton yollar yapan Gazipaşa Belediyesi ekipleri, kırsal mahallelerde daha hızlı çalışabilmek için mobil beton santrali projesi geliştirdi. İlk olarak Sugözü Mahallesi’ne kurulan mobil beton santraliyle, vatandaşların taleplerine göre, belediye ekipleri önceden planlanmış olan yerlerin beton dökümüne başladı. Günlük ortalama 100-150 metre beton yol yapan belediye ekipleri, mahalle halkını oldukça mutlu etti.

“YOLUN MEDENİYET OLDUĞUNU BİLİYOR, SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ BÜTÜN MAHALLERİMİZE EŞİT BİR ŞEKİLDE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ”

Mobil beton santralini ziyaret eden Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ‘‘ Uzun zamandır beton santralimizde üretim yapıp, birçok mahallemize beton yol uygulaması yaptık. Şimdi de kırsal mahallelerimize daha hızlı beton yol hizmeti götürebilmek için mobil beton santralini oluşturduk. İlk olarak Sugözü Mahallemizde kurduğumuz santralle; Sugözü, Çamlıca, Karatepe ve Şahinler mahallelerimizdeki yollarımızı yapacağız. Santralimizi sonra da diğer mahallelerimize taşıyacağız. Yolun medeniyet olduğunu biliyor, söz verdiğimiz gibi bütün mahallerimize eşit bir şekilde hizmet götürüyoruz. Beton yol yapımında emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum‘’ dedi.

MUHTAR KARABULUT BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ'A TEŞEKÜR ETTİ

Mahalleye kurulan mobil beton santralini ziyaret eden Sugözü Mahalle Muhtarı Hayri Karabulut, “Mahallemize yol yapımı için mobil beton santrali kuruldu. Mahalle halkımız yapılan hizmet için şimdiden çok mutlu. Her zaman yanımızda olan ve bizlere bu hizmeti getiren başta Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a, Belediye Başkan Yardımcımız Serkan Özkurt’a ve bu işte emeği olan tüm belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gazipaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, santralin Sugözü ve çevre mahallelerdeki yol yapımları tamamlandıktan sonra, plan dahilindeki diğer kırsal mahallelere kurulacağının bilgisini verdi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.