Kestel Muhtarı Şimşek’ten uyuşturucu baronlarına gözdağı Kestel Muhtarı Şimşek’ten uyuşturucu baronlarına gözdağı

“GENÇLER BOŞ ZAMANLARINI DEĞERLENDİRECEK”

Vermiş oldukları bir sözün daha vatandaşlarla buluşturacak olmanın haklı gurunu yaşadıklarını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz bir sözü daha yerine getirecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Halkımız özellikle gençlerimizin yoğun istek ve talepleri neticesinde yapmış olduğumuz girişimler sonucunda Mahmutlar Mahallemize yeni bir gençlik merkezi kazandırıyoruz. Bu müjdeli haberi halkımızla ve gençlerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Mahmutlar Mahallemize kazandıracağımız yeni gençlik merkezimiz, konferans salonu, toplantı salonu, eğitim alanları ve derslik alanları ile hizmet verecek, gençlerimiz boş zamanlarını bu merkezimizde değerlendirebilecek. Bu yeni gençlik merkezimizin ihalesi 15 Haziran 2023 tarihinde yapılacak” dedi.

KAPALI SPOR SALONU MÜJDESİ DE VERDİ

Mahmutlar Mahallesi’ne kazandırılacak gençlik merkezi sözünün ardından bir müjde daha veren Toklu, “Mahmutlar Mahallemize gençlik merkezi sözümüzü yerine getirirken bir müjdeyi daha paylaşmak istiyoruz. Mahmutlar Mahallemize bir adet kapalı spor salonu yapımıyla ilgili müjdeli haberi vatandaşlarımızla paylaşıyoruz” diye konuştu.

“GENÇLİĞE EN ÇOK DEĞER VEREN PARTİYİZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde gençlere en çok değer ve önem veren parti olduklarını ifade eden Toklu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz gençliğe bu zamana kadar en çok önem ve değer veren siyasi hareket olmuştur. Geleceğimize ışık tutan siz değerli gençlerimiz için daha çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

BAKAN ÇAVUŞOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Mahmutlar Mahallesi’ne kazandırılacak bu önemli yatırımlarda emeği ve gayretleri için Bakan Çavuşoğlu’na teşekkür eden Toklu, “Mahmutlar Mahallemize kazandıracağımız bu önemli yatırımlarımızda büyük katkısı ve gayreti olan başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’na, İl Başkanımız Ali Çetin’e ve milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunar, yeni gençlik merkezimizin ve yeni kapalı spor salonumuzun şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.