Alanya’da AK Kadınlar’dan farkındalık çalışması

banner18

İşitme engelliler için farkındalık yaratmayı amaçlayan Alanya AK Parti İlçe Kadın Kolları başkanı Gülay Güvenç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlemiş olduğu İşaret Dili Kursuna katıldı.

banner94
Alanya’da AK Kadınlar’dan farkındalık çalışması
07 Nisan 2021 Çarşamba 17:12

Başkan Güvenç’in açıklaması şu şekilde:

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Engelli vatandaşlarımızın hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması hem sosyal devlet anlayışımızın hem de vicdani sorumluluğumuzun gereğidir. Bütün vatandaşlarımıza olduğu gibi engelli kardeşlerimize de daha güzel, daha yaşamaya değer bir Türkiye sunmanın gayreti içerisindeyiz." düşüncelerinden yola çıkarak bizlere düşen sorumluluğumuzun farkındayız. Ak Parti iktidara gelmiş olduğu günden bugüne Engellilerin Eğitim ve Haklarını en iyi şekilde korumuştur ve korumaya devam edecektir.

Başkan Güvenç; yaptığımız işin kalitesi yaşama kattığımız değerler doğrultusundadır. Önceliklerimizden birisi engelli bireylerimizin toplumumuzdaki beklentilerini anlayabilmek ve onlara bu konuda en iyi hizmeti sunmaktır. İşitme engelli Vatandaşlarımızın sorunlarına destek olmak adına tüm halkımızı duyarlı olmaya ve destek olmaya davet ediyoruz”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.