Alanya Belediyesi’nin yeni hizmete aldığı Sathi Kaplama Emisyon Tesisi ve Kombi Asfalt Araçları ile asfalt çalışmaları kısa sürede tamamlanıyor. Her hava şartlarında dökülebilen emisyon asfalt hem uzun ömürlü hem de daha kaliteli olmasıyla biliniyor.

KOÇAK: “ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ TÜM MAHALLELERDE SÜRECEK”

Başkan Yardımcısı Murat Levent Koçak, kent genelindeki asfalt çalışmalarının bundan sonraki süreçte daha hızlı ilerleyeceğini belirterek, “Tepe Mahallesi Hıdırilyas Mevkiimizde asfalt çalışması yapıyoruz. Burası kadim bir mahalle. Yüzlerce yıldır nüfusun yaşadığı, halkımızın da günümüzde çok rağbet gösterdiği bir mahalle. Fen İşleri Müdürlüğümüzün yeni teknikler doğrultusunda yaptırdığı araçlarımızı kullanıyoruz. İmkanlar dahilinde diğer mahallelerimizde de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MUHTARLARDAN BAŞKAN ÖZÇELİK’E TEŞEKKÜR

Alanya’da en ufak kıvılcımda harekete geçecekler Alanya’da en ufak kıvılcımda harekete geçecekler

Muhtarlar Hasan Uysal ve İlyas Kocaman ise mahallelerine hizmetlerinden dolayı Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik ve Belediye personeline teşekkür ederek, “Sayın Başkanımıza konuyu ilettiğimiz gibi hemen geri dönüş sağladı ve vakit geçirmeden çalışmalara başlandı. Başkanımıza ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.