15 Temmuz hain ve alçak darbe girişiminin yıldönümü münasebetiyle Ülkemiz genelinde olduğu gibi İlçemizde de 15 Temmuz 2024 Pazartesi günü icra edilecek olan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinlikleri hazırlık toplantısı Kaymakam Ürkmezer başkanlığında; ALKÜ Rektör Yrd. Prof. Dr. Atıf Bayramoğlu, Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, İlçe Müftüsü Dr. İhsan İlhan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sünbül, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, İlçe Sağlık Müdürü Nadir Aldemir ve Alanya HEP Üniversitesi Genel Sekreter Yrd. Celalettin Ağralı ile diğer kurumların katılımlarıyla Alanya Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kanun teklifi Alanya'yı ayağa kaldırdı: "Çözüm öldürmek değil" Kanun teklifi Alanya'yı ayağa kaldırdı: "Çözüm öldürmek değil"

Toplantıda Kaymakam Ürkmezer ve katılımcılar arasında 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü anısına düzenlenecek olan etkinliklerin planlanması, güvenlik tedbirleri, kurumlar arası görev dağılımları, koordinasyon ve program akışı konuları hakkında bilgi alışverişinde bulunularak değerlendirmeler yapıldı ve yapılacak olan anma etkinlikleri kararlaştırıldı.