Toprak Razgatlıoğlu Portekiz’de 1. oldu

banner18

Alanya'nın yetiştirdiği en yetenekli motosiklet sporcularından biri olan, 'Tek Teker' lakablı rahmetli Arif Razgatlıoğlu'nun oğlu Toprak Razgatlıoğlu Portekiz' de 1. oldu.

banner94
Toprak Razgatlıoğlu Portekiz’de 1. oldu
18 Ekim 2020 Pazar 12:58

Alanya'nın yetiştirdiği en yetenekli motosiklet sporcularından biri olan, 'Tek Teker' lakablı rahmetli Arif Razgatlıoğlu'nun oğlu Toprak Razgatlıoğlu, Pata Yamaha ile geçirdiği ilk sezonunun son durak noktası Estroril'de birinci yarışta zirveye çıkarak tüm Türkiye'nin gururu oldu. Yarışın ardından açıklama yapan Razgatlıoğlu 'Gelecek yıl hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışacağız' dedi.

''SON ANA KADAR SAVAŞTIK''

Sezonun son yarışlarını galibiyetle noktalamanın kendisi için önemli olduğuna dikkat çeken Razgatlıoğlu, “Her ne kadar verilen zorunlu aranın ardından pistlere dönüşle birlikte istediğimiz ritmi tutturamasak da daima mücadelenin içinde kaldık. Bu zafer de bunun bir göstergesi. Son ana ve son yarışa kadar savaşmaya devam ediyoruz. Bu sezonu artık noktalayacağız. Gelecek yıl hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışacağız. Sezon boyunca desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.