31 Mart 2024 Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı Alanya Belediyesi Başkan Adayı MHP’li Adem Murat Yücel’in 12’nci sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı, genç ve başarılı iş insanı Erkan Cebeci, yeni bir açıklama yayımladı.

ALSİAD yönetiminden Rektör Türkdoğan’a ziyaret ALSİAD yönetiminden Rektör Türkdoğan’a ziyaret

Cebeci’nin açıklaması şu şekilde:

“Kıymetli hemşehrilerim, değerli yol ve dava arkadaşlarım; 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerde Cumhur İttifakı'mızın Alanya Belediyesi 12. sıra Meclis Üyesi Adaylığımı sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Önce Millet, Önce Memleket diyerek çıktığımız bu kutlu yolda hemşerilerimizin ve özellikle gençlerimizin sesini mecliste duyurmak için genç bir kardeşiniz olarak sizlerin yanında, hizmetinizde olmaya hazırım.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonumuz ile Alanya'mız için ilk günkü aşk ve heyecanla çalışıp hizmet etmeye; Hazırız Kararlıyız! Antalya'nın ve Alanya'nın altın çağı için Hakan Tütüncü başkanımız ile Adem Murat Yücel başkanımızı 31 Mart akşamı zafere ulaştırmak için Cumhur İttifakımızla omuz omuza çalışacağız. Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizleri mahcup etmesin”