Etkinliğe Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu, Kaleseramik, NSK Armatür gibi ünlü firmaların üst düzey yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Programın başında çeşitli firma yetkilileri tarafından katılımcılara yönelik seminer programı ve video uygulamalı yeni teknikler sunuldu. Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu konuşmasında, "12 yıldır su tesisatı ve seramik ustaları ile firma temsilcilerini aynı platformda biraya getirerek, çözüm odaklı seminerler düzenleyip, birçok başarıya imza attık. İnşaat sektörünün, kendisine bağlı 250’den fazla alt sektörün ürettiği mal ve hizmete talep oluşturduğu, bu sektöre hizmet veren ustaların ülke ekonomisi için üretici firma kadar önem taşımaktadır. Bugüne kadar, göğüs kabartan inşaatlara imza atan tüm ustalarımızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

ALSİAD’tan protokol turu: Patat ve Direk’e ziyaret ALSİAD’tan protokol turu: Patat ve Direk’e ziyaret

Gece, yemek programı ve sanatçı Cüneyt Güzel’in seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde devam etti. Kamburoğlu Yapı Malzemeleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu ile yönetim kurulu üyeleri geceye gelen konukların masalarına giderek tek tek ilgilendi. Sıcak bir ortamda geçen geceye katılanlar doyasıya eğlenirken gecenin sonunda yapılan hediye çekilişinde geceye katılanlar çok sayıda hediye kazanma fırsatı da yakaladı.