Antalya’da düzenlenen Antalya İş Dünyası ve Kanaat Önderleri Buluşması etkinliğine katılan Başkan Erdem, yapılan toplantıda Alanya iş dünyasının talep ve önerilerini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a iletip, destek istedi.

Vatandaş endişeliydi: Alanya’da fırınlar bayramda… Vatandaş endişeliydi: Alanya’da fırınlar bayramda…

Alanya iş dünyasının talep ve önerilerini Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a ileterek destek istediklerini belirten Başkan Erdem, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanı Yardımcımız Cevdet Yılmaz’ın teşrifleri ve daveti ile Bingöl Milletvekilimiz Feyzi Berdibek, Ankara Ticaret Odası Başkanımız Gürsel Baran’ın katılımlarıyla Antalya İş Dünyası ve Kanaat Önderleri Buluşması toplantısına katıldık. Toplantıda, Alanya iş dünyamızın talep ve önerilerini Cumhurbaşkanı Yardımcımıza iletip, destek istedik. Özellikle ikamet ve yabancıya mülk satışı konusunda sürekli temas halinde olduğumuz Cumhurbaşkanı Yardımcımız, Değerli büyüğüm Cevdet Yılmaz’a son gelişmeler ve beklentiler konusunda bir kez daha raporumuzu verdik ve sözlü olarak da konuyu aktardık. Hem toplantılarda hem de yemek programında da Alanya’mızın sorunlarına yakın ilgi gösteren Cumhurbaşkanı Yardımcımıza yürekten teşekkür ediyorum. Alanya’mızın tüm sorunlarına en üst düzeyde çözüm üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”