SMA hastası Ahmet'ten Nihat Tufan’a teşekkür

banner18

ABD’de tedavi olması için adına kampanyalar düzenlenen SMA hastası Minik Ahmet’in ailesi, iş insanı Nihat Tufan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

banner94
SMA hastası Ahmet'ten Nihat Tufan’a teşekkür
10 Haziran 2021 Perşembe 14:46

HABER - Muammer SOYLU

Alanyalı iş insanı Rest Property'nin sahibi, yönetim kurulu Başkanı ve ALTSO Meclis üyesi, yardımseverliği ile tanınan Nihat Tufan’a SMA hastaMinik Ahmet’in ailesi teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette kampanyada aktif rol oynayan Cemile Pehlivan’da yer aldı. SMA hastası Ahmet bebeğin babası Abdulkerim, annesi Pınar Çaltı ve kampanyanın başladığı ilk günden beri canla başla çalışmalara dört elle sarılan, aktif rol oynayan Cemile Pehlivan,  Nihat Tufan’nın işyerine gittiler. Kampanya döneminde kendilerine maddi manevi verdiği destekten dolayı yanlarında getirdikleri tabloyu iş insanı Nihat Tufan’a hediye etti.

“AHMET SAĞLIĞINA KAVUŞACAK”

Nihat Tufan, Çaltı ailesi ve Cemile Pehlivan’a ziyaretleri ve anlamlı hediyelerinden dolayı teşekkür ederek, “Ahmet en kısa sürede sağlığına kavuşacak. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.  Tufan, “Alanya’daki destek olan ve olmayan gönlü Ahmet bebek için atan herkese kendi adıma çok teşekkür ederim. Ahmet ABD’ye en yakın zaman içinde gidecek ve 4,5 ay sürecek tedavi sürecinin ardından sapa sağlam tekrar aramıza katılacak. Ahmet iyileşip, büyüdükçe zor durumdaki herkesin yaşama sevinci artacak” şeklinde konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.