Nihat Tufan’dan Alanya tanıtımına önemli katkı

banner18

Kazakistan'ın ünlü televizyon programı yapımcısı Bayan Maxatkyzy Alaguzova Alanya’ya geldi. Bayan Alaguzova’nın Alanya'nın tarihi güzelliklerini 4.3 milyon takipçisi olan sosyal medya hesabından paylaşacağı öğrenildi.

banner94
Nihat Tufan’dan Alanya tanıtımına önemli katkı
08 Nisan 2021 Perşembe 15:38

HABER – Muammer SOYLU

Alanya’nın iddialı Gayrimenkul Rest Property’nin sahibi ve yönetim kurulu Başkanı Nihat Tufan, yurtdışı tanıtımı için Kazakistan'ın ünlü televizyon programı yapımcısı Bayan Maxatkyzy Alaguzova’yı Alanya’ya getirdi.

Geçen yılın Kasım ayında ilçeyi ziyaret eden ve Alanya’nın doğasına, denizine, sevecen insanlarına adeta aşık olan Bayan Maxatkyzy Alaguzova, beş ay sonra tekrar burada olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

4,3 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR

Rest Property’nin yönetim kurulu Başkanı Nihat Tufan, daha önce Alanya’ya gelen Bayan Maxatkyzy Alaguzova’nın ilçeye gelmesi için davet ettiklerini belirterek, “Bayan Maxatkyzy Alaguzova, Kazakistan’da ünlü televizyon programı yapımcısı ve sosyal medyada bir fenomen. Instagram’da @bayanmaxatkyzy kullanıcı adıyla yayın yapıyor ve 4.3 milyon takipçisi var. Elimizden geldiği kadar Alanya’nın bütün güzelliklerini göstermeye çalışacağız. Bayan Maxatkyzy Alaguzova’nın sosyal medyada yapacağı paylaşımlarda Alanya’dan övgüyle bahsedeceğinden hiç kuşkum yok” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.