Alanya’yı buluşturan kermes

banner18

Alanya’nın en eski okullarından olan Barbaros Azakoğlu İlk ve Orta Öğretim Okulu’nda bugün kermes gerçekleştirildi.  Kermes tüm Alanya’yı bir araya getirdi.

banner94
Alanya’yı buluşturan kermes
21 Mart 2019 Perşembe 15:06

Alanya Barbaros Azakoğlu İlk ve Orta Okulu’nda bugün geleneksel kermes gerçekleştirildi. Kermes programına CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, siyasi partilerin yöneticileri, oda ve dernek başkanları, birçok mahallenin muhtarları ile muhtar adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kermes müzikler eşliğinde oldukça eğlenceli geçerken, davetliler hem leziz yemeklerin tatlarına baktılar hem de kaynaşma ortamı yakaladılar. CHP’li Çetin Osman Budak ve Millet İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez’de kurulan stantları tek tek gezerek vatandaşlarla bir araya geldiler.

Alanya Bakkallar Odası Başkanı Velitttin Yenialp'te kermese katıldı.

İYİ Parti kadrosu tam kadro kermesteydi.

AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çelik kermese katılım gösterdi.

Şekerhane mahallesi Muhtar adayı Süleyman Tığlı'da kermese katılım gösterdi.

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Alanya Sabit Seyyar Pazarcılar Manavlar Esnaf Sanatkarlar Odası Hasan Yiğit kermese katıldılar. 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.