Genel Müdür Selim Soylu Alaiye Otelleri'ne veda etti

banner18

Alanya’da turizm alanında yaptığı çalışmalar ve sürdürdüğü başarılı genel müdürlük görevi ile tanınan Selim Soylu, 14 yıl üstlendiği Alaiye Otelleri ve Adin Beach Otelleri Genel Müdürlüğü’nden ayrıldı.

banner94
Genel Müdür Selim Soylu Alaiye Otelleri'ne veda etti
23 Şubat 2021 Salı 15:08

HABER – Muammer SOYLU

Genel Müdür Selim Soylu, 14 yıl çalışıp marka haline getirdiği özellikle Alaiye Otelleri ile Adin Beach Oteli’nden 1 Mart 2021 itibari ile ayrıldığını duyurdu. Soylu, çalışma ekibine, “Sizlerle birlikte yol arkadaşlığı yaptığım, sizlerle meslektaş olduğum, sizlerle zor şartlarda birlikte çalıştığım için çok mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Özellikle Türk turizmi açısından ciddi işler yapıldı” şeklinde seslendi.

“UYSAL AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

Alaiye otellerinde uzun yıllar yönetmen olarak çalışan Genel Müdür Selim Soylu, yaptığı yazılı açıklamada ise şöyle konuştu; “14 yıldır Genel Müdür olarak çalışmakta olduğum Alaiye Otelleri ve Adin Beach otelinden oluşan bu nezih otel grubundan, 1 Mart 2021 tarihi itibariyle ayrılıyorum. Bu süre zarfında birçok başarıları beraber elde ettiğimiz bana her zaman destek olan çok değerli çalışma arkadaşlarıma, iş paydaşlarıma, acenteci dostlarıma, turizmci dostlarıma, saygıdeğer patronlarım Hüseyin Uysal, Hasan Uysal ve Uysal ailesinin bütün fertlerine ve aileme çok teşekkür ederim”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.