Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonunda yapılan çok sayıda üyenin katılımıyla ve tek liste ile yapılan seçimde Murat Dönmez oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçildi.

'Efsane indirim' yalanları bakanlığı kızdırdı 'Efsane indirim' yalanları bakanlığı kızdırdı

Genel kurul, Divan Başkanlığına Sefa Özdemir, Divan katip üyeliklerine Mürsel Çetin ve Muhammet Gümüş’ün seçilmesiyle başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporları okundu ve oylandı. Daha sonra TSYD Konya Şubesi Yönetimi’nin seçimi yapıldı.

Tek listeyle gidilen seçimde Murat Dönmez, oy birliğiyle Konya Şubesi Başkanlığı’na seçildi. Yönetim Kurulu’nda ise; Mürsel Çetin, Hüseyin Avni Uğur, Kemal Soylu, Hüseyin Turgut, Ferhat Türkoğlu ve Abdullah Leblebici yer aldı. Denetleme Kurulu’nda da Sabit Horasan, Dursun Seyis ve Sefa Özdemir görevlendirildi.

TSYD Konya Şubesi Başkanlığı’na seçilen Murat Dönmez, 3. kez TSYD Konya Şube Başkanlığına seçilmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Yeni dönemde de şube olarak önemli faaliyetler yapmayı hedefliyoruz. Umarım, geçtiğimiz yıllarda yaşadığımız pandemi ve deprem gibi acılar, sıkıntılar yaşamayız. Aramıza yeni katılan genç meslektaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.