Sönmez’den Demirtaş çıkarması

banner18

Millet İttifakı İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte tam kadro gerçekleştirdiği ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor.

banner94
Sönmez’den Demirtaş çıkarması
26 Mart 2019 Salı 15:21

Sabah gerçekleştirdikleri Demirtaş merkezinde bulunan esnaf ziyaretlerinin ardından Demirtaş’a bağlı  Kocaoğlanlı, Aliefendi ve Beyreli Mahalle toplantılarında vatandaşla buluştular. Ziyaretin ilk durağını Kocaoğlanlı mahallesine gerçekleştiren ekibi vatandaşlar büyük bir ilgi ile karşıladılar. Burada vatandaşlara projelerinden bahseden ekip; bölge halkının sıkıntılarını çözmeye yönelik vaatlerinden de bahseden Sönmez; ‘Alanya’nın her mahallesine eşit hizmet götüreceğiz. Vatandaşlarımızı sözünü tutan bir yönetimle tanıştıracağız.’dedi.

‘ALİEFENDİ’DE SÜPRİZ KARŞILAMA’

 Kocaoğlanlı mahallesindeki ziyaretin ardından Aliefendi Mahallesi’ne geçen ekibi vatandaşlar görsel bir şölenle karşıladı. Vatandaşların sloganları eşliğinde toplantı alanına giriş yaptılar. Bölge halkının desteklerini boşa çıkarmayacaklarını dile getiren Sönmez;  ‘Konaklı’da Belediye Başkanlığım döneminde tüm öğrencilerin kırtasiye masraflarını Belediye olarak karşıladık. Ayrıca tüm öğrencilerimizi evlerinin önünden servisleri alarak, ücretsiz servislerle öğrencilerimiz evlerinden okula, okullarından evlerine gittiler. Bizler, Allah’ın izniyle bu seçimi aldığımızda tüm ilköğretim öğrencilerimizin servisini sağlayacağız ve her dönem başında kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını karşılayacağız.’ dedi. Aliefendi Mahallesi’nin ardından Beyreli Mahallesi’ne geçen Sönmez ve ekibini kalabalık bir vatandaş grubu karşıladı. Burada da projelerine ve sıkıntıları çözmeye yönelik açıklamalar yapan Sönmez mandıra projesinden bahsederek; ‘Yakın köylerimizin ortak noktasına bir mandıra kurarak süt üreten vatandaşımızın sütlerini belediye olarak satın alacağız. Kuracağımız halk süt büfelerinde günlük taze sütü vatandaşımızla buluşturacağız. Böylelikle hem hayvancımıza destek olacağız hem de vatandaşımızı günlük taze sütle buluşturacağız.’dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.