Cumhur İttifakı mahalle gezilerine devam ediyor

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilçe genelinde devam ettirdiği mahalle gezileri kapsamında Konaklı ile Payallar mahallelerindeki hal ve sanayi esnafı ile bir araya geldi.

banner94
Cumhur İttifakı mahalle gezilerine devam ediyor
14 Mart 2019 Perşembe 17:45

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ve meclis üyeleri ile birlikte esnafı gezdi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Yücel, ilçede yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Bu kapsamda Konaklı ile Payallar mahallelerindeki hal ve sanayi esnafını ziyaret eden Başkan Yücel, esnafın istek ve önerilerini dinledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i samimiyetle karşılayan esnaf ve vatandaşlar, yapılan çalışmalardan ve taleplerinin kısa sürede yerine getiriliyor olmasından dolayı da Başkan Yücel’e teşekkür etti. Yücel ise yaptığı açıklamada: “Alanya'yı elele daha da yukarılara taşımak için çalışmalarımıza durmadan, yılmadan, vazgeçmeden devam edeceğimizin sözünü verdik. Alanya'nın çehresini değiştirecek projelerle güçlüyüz, güçleniyoruz. Esnaflarımıza Cumhur İttifakı'na ve şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

14 MART TIP BAYRAMI UNUTULMADI

Esnaf ziyaretlerinin ardından Yücel, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün her fırsatta dile getirdiği ve "Beni Türk hekimlerine emanet edin" dediği hekimleri de unutmayarak ziyaret etti. Alanya Eğitim Araştırma Hastanesi'nde görev yapan hekimler başta olmak üzere tüm Türk hekimlerin 14 Mart Tıp Bayramı’nı unutmayarak görevlerinde başarılar diledi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.