Cumhur İttifakı esnaf turunda

banner18

Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Alanya’daki esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

banner94
Cumhur İttifakı esnaf turunda
26 Mart 2019 Salı 09:31

Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, 25 Metreli Yol, Hacet ve Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hem hayırlı işler temennisinde bulundu hem de soru, sorun, istek ve önerilerini yerinde dinleyerek, belediye yetki sınırları içerisinde yapılabilecek hizmet ve yatırımların sözünü verdi.

 Başkan Yücel'e ziyaretler esnasında Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti. Vatandaşlar, geride kalan 5 yıllık süreçte Başkan Yücel ve ekibinin yönetiminden memnun olduklarını ifade ederek, 31 Mart'ta da kendilerine olan desteklerinin süreceğinin sözünü verdiler.

Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel ve Ak Parti Antalya Millet Vekili Sena Nur Çelik'e en büyük ilgiyi çocuklar gösterdi.

Gençler Başkan Adem Murat Yücel'le selfie yarışına girdiler.

Yaşlı bir teyzenin Adem Murat Yücel sevgisi insanları gülümsetti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.