Müdürlüğü dinlemeyip inşaata devam etmiş

banner18

Gazipaşa'da yaklaşık 1 yıl önce Şehit Süleyman Gür Okulu’nun bahçesine 8 sınıftan oluşan bir inşaat başlatıldı. İddialara göre inşaatın durdurulması için Gazipaşa İlçe milli eğitim müdürlüğü tarafından eski okul müdürü Üzeyir Metin'e yazı yazıldı ancak müdür Metin ruhsat olmamasına rağmen inşaata devam etti.

banner94
Müdürlüğü dinlemeyip inşaata devam etmiş
26 Ocak 2021 Salı 17:12

HABER – Hasan KAYA

Edinilen bilgilere göre yaklaşık 1 yıl önce eski okul müdürü Üzeyir Metin ve okul aile birliği başkanı Mehmet Bahar, hayırseverlerinde desteği ile şehit Süleyman Gür ilk Ortaokulu'nun bahçesine ruhsat almadan 8 sınıflık iki katlı bir inşaat yaptırdı. Ancak yeni yapılan okul inşaatının diğer binaya biraz yakın olması binanın inşaatında sorunlara sebep oldu.

MİLLİ EĞİTİMİ BİLE TAKMADI

Gazipaşa Milli eğitim müdürlüğü hemen kaçak inşaatın durdurulması için okul müdürü Üzeyir Metin'e “İnşaatı durdurun” diye yazı gönderdi fakat okul müdürü ve okul aile birliği Milli Eğitim müdürlüğünün yazısını dinlemeden inşaata devam ettiğini öğrenildi. Yani milli eğitim müdürlüğü ruhsatsız olduğu için inşaatın yapımını durdurulması için okul müdürlüğünü uyarmış ancak eski okul müdürü Üzeyir Metin tüm bu uyarılara aldırmadan inşaata devam etmiş.

Şimdi vatandaşlar ruhsatsız olduğu için durdurulan bu okul inşaatının akıbetinin ne olacağını merak ediyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.