Milli Takım seçmeleri Alanya’da yapılacak

banner18

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliğinde 19-20-21 Nisan tarihlerinde Alanya da Biathle, Triathle Türkiye Kulüpler Kupası ve Milli Takım Seçme Müsabakaları yapılacak.

banner94
Milli Takım seçmeleri Alanya’da yapılacak
21 Mart 2019 Perşembe 09:42

Alanya Belediyesi ve Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu arasında yapılan protokol sonucu Biathle, Triathle Türkiye Kulüpler Kupası ve Milli Takım Seçme Müsabakaları 19-20-21 Nisan tarihlerinde Alanya Galip Dere Plajı’nda yapılacak. Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Başkan Vekili Ercan Taciroğlu ile Federasyon Yönetim Kurulu Üyeleri Ender Baş ve Zafer Peker, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’u Spor Müdürlüğü’nde ziyaret ederek protokol imzalandı.

Büyük ve başarılı organizasyonlara imza atan iki kurum arasında yapılan protokole göre; 19 Nisan’da mix bayrak yarışları,20 Nisan’da bireysel triatle ve21 Nisan’da bireysel biathle yarışları olacak. Yarışa yaklaşık 45 kulüpten 500 sporcu katılması beklenmektedir. 3 gün sürecek yarışlar sonucunda milli takım için ter dökecek sporculardan kategorilerinde şampiyon olan sporcular, Portekiz de yapılacak olan Avrupa BiahthleTriathle Avrupa Şampiyonası için milli takım kadrosunu oluşturacak.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.