Başkan Göktepe müjdeyi verdi

banner18

Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe, yeni hizmet binasında çalışmaların bitirildiğini belirterek, “Bizlere bu kutlu görevi layık gördüğünüz için teşekkür ederim.” dedi.

banner94
Başkan Göktepe müjdeyi verdi
09 Eylül 2020 Çarşamba 18:36

HABER - Yüksel SOYLU

Geçtiğimiz hafta yeni hizmet binasında gerçekleştirilen ilk toplantının ardından açıklamalarda bulunan Tahir Göktepe, üyelere vermiş oldukları yeni hizmet binası sözünü yerine getirdiklerini söylemişti. Bugün yeni bir açıklama yapan Başkan Göktepe, çalışmaların bitirildiğini belirterek yarın yeni binada hizmet verilmeye başlanacağını ifade etti. Göktepe açıklamasında, “Değerli üyelerim, kıymetli hemşerilerim; Öncelikle bir buçuk sene önce şahsıma, meclis üyelerime ve kıymetli personellerime inanarak bizlere bu kutlu görevi layık gördüğünüz için teşekkür ederim.

Kıymetli üreticilerim, Sizler bize inandınız Allah’a hamdolsun ki bizlerde bir buçuk senede azimle çalışarak siz değerli üyelerimizin kendi evi gibi göreceği, üyesi olmaktan gurur duyacağı yeni hizmet binamızı bitirdik ve yarın itibari ile sizlere yeni binamızda hizmet vermeye başlayacağız. ADRESİMİZ: YAŞAM HASTANESİ ARKASI, ATATÜRK EVİ YANI HASDORU APARTMANI ALTIDIR. Beraberce Alanya tarımına ve siz değerli üreticilerimize çok daha güzel hizmetler yapmak ümidiyle, Allah’a emanet olun. Saygılarımı sunar, Covid-19 tedbirlerine riayet etmenizi önemle rica ederim.” dedi.

"ÜYELERİMİZE DAHA İYİ HİZMET VERECEĞİZ”

Geçtiğimiz hafta toplantıda konuşan Göktepe, “Vizyonumuz gereği ilk başta seçime aday olurken bahsettiğimiz gibi yeni hizmet binası oluşturma sözünü vermiştik. Burada üyelerimize daha iyi hizmet vereceğiz. Üyelerimizle hiç kimseyi ayrıştırmadan eğitim odaklı çalışmalar yapacağız. Eğitim sadece okulda olmuyor. Burada tarımla iştigalde bulunan, tarımdan hanesine rızık götüren insanlara hizmet etmek, onları bu hususta eğitmek diğer vizyonlarımızdan bir tanesi. Bunu da yerine getireceğiz inşallah. 75 kişilik konferans salonundaki organizasyonuma katılan üyeler burada canlı eğitim izleyecek. Bu eğitimlere katılamayan üyeler de evinden canlı olarak izleyecek. Bunu çok önemsiyoruz. Sistemimizi de buna göre oluşturduk” ifadelerine yer vermişti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.