Alanya Belediyesi’nden renkli etkinlik

banner18

Gastronomi sektöründe önemli bir işbirliği yaparak bir araya gelen Alanya Belediyesi ve Lineadecor firması yeni bir proje ile gündemde yerini aldı.

banner94
Alanya Belediyesi’nden renkli etkinlik
21 Mart 2019 Perşembe 15:20

Alanya Belediyesi Mutfak Mirası Alanya çalışmaları devam ederken yeni bir proje ile gastronomi sektöründe de fark yaratmaya devam ediyor. Alanya da Lineadecor firmasının mutfağında renkli bir etkinlik için bir araya gelen kursiyerler ile Mutlu Pasta Atölyesi nin ikinci workshopu tamamlandı. Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Lineadecor Alanya Şubesi işbirliği ile düzenlenen ikinci workshop da birbirinden lezzetli pastalar kursiyerlere öğretildi.

MUTFAKTA MUTLULUK PİŞİRDİLER

Şef Nur Macit tarafından gün boyu devam eden etkinlikte; kinoalı krep börek,pavlova,redvelvet, ayçiçeği karnabahar salatası kursiyerlerin katılımı ile yapılışı ve hikâyeleri paylaşıldı. Kursun tamamlanmasının arkasından katılımcılara etkinlik katılım belgelerini; Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Sevda Erdoğmuş veLineadecor Alanya Mağaza Müdürü Gülşah Ünal tarafından verildi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.