banner6

QM Awards heyacanı başlıyor

banner18

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Qm Awards için hazırlıklar başladı.

QM Awards heyacanı başlıyor
13 Kasım 2017 Pazartesi 15:56

QM Awards Ödülleri, turizmde kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamak amacıyla Türkiye’nin ilk ve tek  turizm ve yönetim dergisi olan GM tarafından düzenlenen ve Türk Turizminin en kapsamlı ödül törenidir. Bu yıl 8. gerçekleşecek olan “Quality Management Awards ödüllerinin amacı  Türkiye’nin dört bir yanındaki turizm profesyonellerini ve kurumsal şirketleri  (otel, grup, yatırımcı, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri)  takdir ve teşvik etmektir. Markalaşma sürecini tamamlayan ve sürdürülebilir bir yönetim tarzını benimsemiş, Türkiye’yi ulusal ve uluslararası arenada başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektörüne katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu ilke haline getirmiş olan tüm sektör paydaşlarını rol model olarak sektörün değerlendirmesine sunmak istiyoruz  Gm Turizm ve Yönetim Dergisi  olarak 2010 yılında başlattığımız ve her yıl yeni bir motto ile farkındalık yaratmayı ve turizm endüstrisinin mükemmeliyetçi ruhunu uyandırmada öncü olmayı kendimize görev edindiğimiz ödül törenimiz QM ;  bu yıl da en iyileri ödüllendirerek turizm endüstrisi paydaşlarını ve sektöre hizmet veren kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirerek birlik ve beraberliğin getirdiği gücü pekiştirecek. QM bu sinerjisi ile organizasyonu uluslararası arenaya taşımaya çok yakın.

Bu yılki mottomuz 'Be the Best'

İnsani, ticari, ulusal ve uluslararası ilişkiler anlamında en iyiyi hedeflemek zorundayız. Markanız, ilişkileriniz, tavrınız ve tarzınız en üst noktaya gelişimi hedeflemek zorunda. Çünkü karşınızda sürekli gelişen ve değişen bir dünya var. Bizde “Be The Best” mottosuyla bunu vurgulamak istedik.

İki aşamalı oylama  sistemiyle ödiller sahiplerini buluyor

Her yıl kasım – aralık aylarında www.qmawards.com ve www.gmdergi.com siteleri üzerinden oylama ile başlayan ve aralık ayı içerisinde gerçekleşen “Quality Management” ödülleri, iki aşamalı sistemden oluşuyor. İlk aşamada genel adaylar kamuoyuna sunuluyor, adayların aldığı oylara göre belirlenmiş nihai liste tekrar oylanıyor. Yaklaşık 43 bin turizm endüstrisi profesyonelinin, çalışanlarının, üyelerinin ve yatırımcılarının katılımıyla gerçekleştirilen QM oylaması; turizm endüstrisine e-posta, www.qmawards.com ve www.gmdergi.com online sitelerimiz üzerinde yer alan oylama linki ile ulaştırılıyor. Oylamalar sonucunda oluşan nihai adaylar, POYD Yönetim Kurulu’nca son bir değerlendirmeden geçerek kazananlar belirleniyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.