banner6

Belediye’den yol ve asfalt atağı

banner18

Belediye’den yol ve asfalt atağı
17 Ekim 2016 Pazartesi 16:16

p>Alanya Belediyesi’nin asfalt atağı sürüyor. Konaklı Mahallesi Sanayi Sitesi çevresindeki yolları kısa zamanda açarak, hizmete sunan Fen İşleri Ekipleri, özellikle sanayi esnafının memnuniyetle karşıladığı yeni yolların asfaltlama çalışmasına başladı. İkinci sathi kaplama ekibinin Kargıcak Mahallesi’nde çalıştığını belirten Başkan Yücel, “Ekiplerimiz güneşli havaları değerlendirerek, asfalt ve yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.” dedi.

\ \ \ \

Alanya Belediyesi Fen İşlerine  bağlı ekipler, asfalt çalışmaları kapsamında Kargıcak, Konaklı,  Elikesik ve Yenice Mahallesi’nde çalışmalarına devam ediyor.

\ \ \ \

 KONAKLI SANAYİ ESNAFINDAN BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR

\ \ \ \

Konaklı Sanayi Sitesine giriş ve çıkışlar konusunda büyük mağduriyet yaşadıklarını dile getiren Konaklı Sanayi esnafı, “Mağduriyetimizi Başkan Yücel giderdi. Toz ve topraktan kurtulduğumuz gibi sanayi sitesine 5 ayrı noktadan yol açarak asfaltını yaptırdı. Ekiplerine ve kendisine teşekkür ediyoruz.” diye konuştular.

\ \ \ \

 YENİCE’YE SICAK ASFALT

\ \ \ \

Alanya Belediyesi sıcak asfalt çalışmaları kapsamında, Yenice Mahallesi’nde kış aylarında bozulan ve kullanılamaz hale gelen mahalle yolunu yeniden düzenleyerek sıcak asfaltla kapladı. Dik bir yamaç üzerinde biri engelli, beş hanenin bulunduğu bölgede yaşayan vatandaşlar Başkan Yücel’e teşekkür ettiler.

\ \ \ \

BÖLGE HASTANESİ GÜNEYİNDE 20 METRELİK İMAR YOLU AÇILIYOR

\ \ \ \

Yapımı ve düzenlemesi tamamlanan yollarda asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Alanya Belediyesi, diğer yandan kentin gelişimine ve ihtiyaçlarına yönelik olarak imar yolu açma ve altyapı çalışmalarına eksiksiz devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Oba Mahallesi, Fen Lisesi yanında 10 metrelik imar yolunun açımını tamamlayan ekipler, Metro Kavşağı  – Bölge Hastanesi güneyinde 20 metre genişliğindeki imar yolunun açımına devam ediyor.

\ \ \ \

 

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.