'Tekrar evlenme düşüncemiz yok'

banner18

Ünlü manken Çağla Şikel, katıldığı bir defilede çok merak edilen ve çokkonuşulan o soruya noktayı koydu. Şikel, eski eşi Emre Altuğ ile tekrarevlenme gibi bir durumun asla gerçekleşmeyeceğini söyledi. 

banner94
'Tekrar evlenme düşüncemiz yok'
04 Kasım 2017 Cumartesi 10:38

Antalya’da İğne İplik Gelinlik defilesine katılan katılan ünlü manken ÇağlaŞikel, eski eşi Emre Altuğ ile birlikte görüntülenmesinin ardından çıkan “Barışacaklar mı?” haberlerine tepki göstererek son noktayı koydu. Güzelmanken, eski eşi Emre Altuğ ile arkadaş olduğunu ve çocukları için bir arayageldiğini belirterek, “Bizi beraber görmek isteyebilirler, çok saygı duyuyorum ama biz de öyle bir şey yok. Ben bunu özellikle her seferinde söylüyorum ki, insanların kafalarında soru işareti kalmasın. Biz çok iyi geçinen bir anne babayız, beraber sevgili anlamında karı koca anlamında yollarımızı ayırmışolsak bile çocuklarımız için fazlasıyla görüşmelerimizi yapıyoruz. Ama butekrar bir araya geleceğimiz anlamına gelmiyor. Böyle bir düşüncemiz, böylebir fikrimiz asla ve asla yok” dedi.
'Onu çok seviyorum'
Boşandıktan sonra bile evlilik yıl dönümlerinden bir tanesini arkadaşça kutladıklarını belirten Şikel, “Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun demiştim bir seferinde, o da kutlamıştı. Emreyle çok iyi arkadaşız, gerçekten çok seviyorum onu. Çok iyi bir insan, şükürler olsun ki çocuklarımın babası, bu benim içinçok büyük bir şans” diyerek, Altuğ’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.