Bu defilede 'aşk' vardı

banner18

Antalya’da 2018 yeni sezon tasarımlarının yer aldığı gelinlik ve damatlık defilesi düzenlendi. Çağla Şikel, Özge Ulusoy ve Merve Büyüksaraç gibi ünlümodellerin yer aldığı defilede adeta moda şöleni yaşandı. 

banner94
Bu defilede 'aşk' vardı
04 Kasım 2017 Cumartesi 10:28

İğne İplik Gelinlik Firması tarafından Antalya’nın turizm bölgesi Kundu’da2018 yeni sezonu tasarımlarının yer aldığı gelinlik ve damatlık defilesigörkemli bir şekilde gerçekleştirildi. Koreografisini Serkan Duman ve Gökhan Duman’ın hazırladığı defile farklı sahne tasarımlarıyla dikkat çekti. Ünlümodellerden Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç, Günay Musayeva ileDuman Ajans’ın birbirinden güzel modellerinin katılımıyla gerçekleşendefilede, Şikel ile Ulusoy’un giydiği gelinlikler davetlilerin büyükbeğenisini toplarken, 5 erkek manken tarafından gerçekleştirilen damatlıktakımlarının defilesi de yine izleyenlerin ilgisini çekti. Defile sonundaki gelin ile damadın oluşturduğu koreografi ise izleyenleriadeta büyüledi. Mum ve kalplerle süslenen arka plan gösteriminde sahneye çıkangelini, sonradan gelen damadın alnından öpüp elinin tutarak götürmesiizleyenlerden büyük alkış aldı.
'Sektörde iddialıyız'
İğne İplik Firma Sahibi Süleyman Deli, yaptığı açıklamada, 2018 yeni sezongelinlik tasarımlarını hazırladıklarını ve müşterilere sunmanın heyecanı içerisinde olduklarını söyledi. Avrupa, Arabistan ve Türkiye'de gelinliksektöründe iddialı olduklarını belirten Deli, farklı tasarımlarla hizmetvermeye devam edeceklerini kaydetti. Deli, gelinlik tasarımlarının yanı sıraaynı başarıyı damatlık alanında da yakaladıklarını sözlerine ekledi.
 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.