Alanyasporum Okulumda projesinde 21’inci buluşma

banner18

Alanyasporum Okulumda projesinin 21'inci durağı TED Alanya Koleji oldu.

banner94
Alanyasporum Okulumda projesinde 21’inci buluşma
07 Kasım 2019 Perşembe 15:35

Etkinliğe Alanyaspor kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Girenes, Mehmet Güler ve Enver Vural, genel koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, genel müdür Muhammed Ak, yardımcı antrenör Mehmet Yozgatlı, futbolcular Efecan Karaca, Ceyhun Gülselam, Salih Uçan ve FabriceN'Sakala katıldı. Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı'nın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz'ın projenin amacına ilişkin konuşmasıyla devam etti.

Daha sonra kürsüye çıkan proje yöneticisi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise iyi günde olduğu gibi kötü günde de Alanyaspor'un yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise projenin amacının öğrencilere küçük yaşlardan itibaren Alanyaspor sevgisini aşılamak olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu Karakaş'a Alanyaspor forması verdi. Ted Alanya Ortaokul ve Lise Müdürü Kenan Saygı ile İlkokul Müdürü Ferah Çavuşoğlu ise Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na plaket taktim etti. Alanyasporlu futbolcular daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayarak formalarını imzaladı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.