Zavlak’tan üreticiye destek

banner18

Alanya’da gece eksi 2 dereceleri gören hava ile nöbet tutan üreticileri unutmayan Alanya Belediye Meclisi’nin en genç üyesi olan CHP’li Nazmi Zavlak’da CHP Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte don nöbeti tutan üreticileri seralarında ziyaret etti.

banner94
Zavlak’tan üreticiye destek
09 Şubat 2020 Pazar 16:24

Alanya’da hava sıcaklığının gece eksi 2 dereceye kadar düşmesi nedeniyle üreticiler seralarda nöbet tutmaya başladı. Üreticiler, soba yakarak ve buharlama tekniğini kullanarak seraların ısının 5 derecenin altına düşmemesi için yoğun çaba harcadı.

Don nöbeti tutan üreticileri yerinde ziyaret eden ve nöbete ortak olan, üreticilerin sorunlarını dinleyen CHP’li meclis üyesi Nazmi Zavlak yaptığı açıklamada, “Dün gece CHP Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Birkan Ceylan ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlar ile birlikte Yeşilöz, Uğrak ve İmamlı bölgelerinde, Doğayla mücadele ederek ürün yetiştiren, ürünlerini soğuktan korumak için canla başla çalışan tüm üretici abilerimizi ziyaret ettik. Allah yardımcıları olsun.” dedi.

Nazmi Zavlak, daha sonra CHP Antalya İl Kongresi’ne katılmak için sabah saatlerinde Alanya’dan ayrıldı. Hava sıcaklıklarının bu gece de eksilere düşeceği ve üreticilerin dikkatli olmaları istendi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.