Koordinatör tek kaldı, Güney\\\'in yardımcısı olmayacak..!

banner18

banner94
Koordinatör tek kaldı, Güney\\\'in yardımcısı olmayacak..!
28 Temmuz 2017 Cuma 14:58

p>Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in kararı ile Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ bugün görevinden zorunlu uzaklaştırılmıştı.  

Kararı Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin Uludağ’ın kendisine bizzat tebliğ ederek çalışma odasını boşaltmasını istemişti. Uludağ’ın bıraktırıldığı, Koordinatör Yardımcılığı makamına kimin adamı veya kimler atanacağı merak konusu olurken www.gazetealanya.com edindiği bilgilere göre  Alanya Hizmet Birimi Koordinatör Yardımcısı makamı uzun bir süre olmayacağı, Alanya Hizmet Birimi Koordinatörü Hüseyin Güney’in bu görevi tek başına yürüteceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Uludağ’dan açıklama

Alanya Hizmet Birimi Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ görevine son verilmesinden sonra yaptığı açıklamayı sosyal medya hesabından yayınladı. İşte Uludağ’ın son mesaji;

HUZURLUYUM.......GURURLUYUM...
Bugün Her Zaman Olduğu Gibi Gururla Hizmet Ettiğim Odama Girmiştim Hizmet Birim Müdürü ilyas Şirin\\\'in Önüme Koymuş olduğu Görevden Alınma Tebliğatı ile karşılaştım..

Başta 3 Yıl önce Bu Görevi Bana Layık Gören O Zamanki İl Başkanım Şimdiki Milletvekilim Sayın Mustafa Köse\\\'ye ve Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu \\\'na Sonsuz Teşekkür Ediyorum 

Görev Sürem Boyunca Sadece Allah Rızası için Hizmet etmeye çalıştım Ve Bana Güvenenleri Mahçup Etmemek için Gece Gündüz Mücadele ettim bundan Sonra da Vatandaş Nurettin olarak her zaman halkımın emrinde ve hizmetindeyim.

Bugüne Kadar Bana Güvenen ve Desdek veren Dua Eden Yanımda olan tüm Büyüklerime teşekkür ediyorum.
Tüm Alanya\\\'lı Hemşehrilerime Birlikte Çalıştığımız Mesai Arkadaşlarıma Tüm Belediye personeline Özellikle sahada Çalşırken bana sevgi ve muhabbetle bakan işçilerimize çok teşekkür ediyorum.

3 Yıllık Görev Sürem boyunca Yanımda olan Tüm Büyüklerime ve Dostlarıma çok teşekkür ediyorum.
ALLAH\\\'a Emanet olun Sevgiyle kalın

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.