banner6

CHP Alanya Kadın Kolları kongresine erteleme

banner18

Cumhuriyet Halk Partisi'nin pazar günü yapılması planlanan İlçe Kadın kolları Kongresi yılların siyasetçisi, avukat Raif Karagöz'ün vefatı nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Partiden yapılan açıklamada, "16.02.2020 pazar günü yapılacak olan CHP Alanya Kadın Kolları İlçe Başkanlığı kongresi Başkan adayımız Sn.Didem Karagöz’ün babası parti büyüğümüz Sn.Raif Karagöz’ün vefat etmesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir" denildi.

banner94
CHP Alanya Kadın Kolları kongresine erteleme
15 Şubat 2020 Cumartesi 10:29

Bugün tedavi için gittiği hastanede hayatını kaybeden Alanya'nın duayen siyasetçilerinden Raif Karagöz'ün ani vefatı nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Kadın kolları Kongresi ileri bir tarihe ertelendi. Pazar günü yapılacak kongrede Raif Karagöz'ün kızı olan Didem Karagöz, tek aday olarak çıkacaktı.

Partiden yapılan açıklamada, "16.02.2020 pazar günü yapılacak olan CHP Alanya Kadın Kolları İlçe Başkanlığı kongresi Başkan adayımız Sn.Didem Karagöz’ün babası parti büyüğümüz Sn.Raif Karagöz’ün vefat etmesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir" denildi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.