banner6

CHP Alanya'da Başkan adayı için sandığa gitti

banner18

Alanya CHP İlçe Teşkilatı Danışma Kurulu toplantısı CHP Antalya Milletvekili Cahit Arı ile partililerin katılımıyla gerçekleşti. Toplantı sonra Alanya'da kimi Belediye Başkan Adayı görmek istersiniz anketi yapıldı.

banner94
CHP Alanya'da Başkan adayı için sandığa gitti
07 Ekim 2018 Pazar 17:14

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya CHP İlçe Teşkilatı Danışma Kurulu dün  saat 14.00'da Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Toplantıya çok sayıda partili katılırken, CHP Antalya Milletvekili Cahit Arı'da CHP Danışma Kurulu Toplantısına katılanlar arasında yeraldı. CHP eski ilçe Başkanlardan, Ali Takavut, Şengül Yeşildal ve Başkan Sefa Çorbacı toplatıya ev sahipliği yaptılar.

Alanya CHP Danışma Kurulu Toplantısı öncesi, hiç görülmemiş bir gelişmet yaşanarak, toplantıya katılan partililerden gönüllerindeki belediye başkan adayını yazmaları istendi. Bu mini anketin CHP'in Alanya Belediye Başkan Adayı konusunda kim olması fikri vermesi  olduğu izah edildi. Üyelerin ellerine tutuşturulan mini not kağıtlarına 'Aklınızdan kim Alanya Belediye Başkanı olsun' yazmaları istendi. Yapılan mini anket sandık oylaması sonucunu önümüzdeki günlerde partinin üst düzey yetkililerinin toplanıp, kimim kaç oy aldığı açıklanacağı vurgulandı.

Öte yandan 2019 Mart ayında yapılması beklenen yerel seçimlerde CHP'nin hiç bir parti ile Koalisyona girilmeden tek başına seçime gidilmesi bazı üyeler tarafından dillendirilirken''Biz Türkiye'nin en köklü siyasi partisiyiz. Seçime tek başına girmeliyiz. Bizim kesinlikle koalisyona ihtiyacımız yok''denildi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.