banner6

ÇAVUŞOĞLUNA GÜNDOĞMUŞTA SICAK KARŞILAMA

banner18

banner94
ÇAVUŞOĞLUNA GÜNDOĞMUŞTA SICAK KARŞILAMA
02 Ekim 2015 Cuma 13:23

p>Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, il teşkilatı ile birlikte Gündoğmuş ilçesini ziyaret etti. Burada yeni alınan iş makinelerini hizmete açan Çavuşoğlu\'na vatandaşların ilgisi yüksekti. 
Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer ile Gündoğmuş ilçesine gelen Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhuriyet Caddesi\'nde esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Gündoğmuş Belediyesi önünde, yeni alınan iş makinelerinin hizmete sunulması dolayısıyla düzenlenen törene katılan Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada, AK Parti\'yi kurdukları günden bu yana Türkiye için yollarda olduklarını, gece gündüz çalıştıklarını belirtti.
Hizmetin en iyisini yaptıklarını ifade eden Çavuşoğlu, Gündoğmuş ilçesinin coğrafi olarak deniz kenarında olmadığını, bir ucunun Toroslar\'ın eteği, bir ucunun da Toroslar\'ın zirvesinde bulunduğunu vurguladı.

Yıllardır çetin şartlarda çok şey başardıklarını anlatan Çavuşoğlu, \"Eğer kararlıysanız, pes etmezseniz mutlaka başarıya ulaşırsınız. Yıllardır zor şartlarda Gündoğmuş\'a hizmetin en iyisini getirmeye çalışıyoruz\" diye konuştu.
SAĞLIK KONUSUNDA BÜTÇE PROBLEMİMİZ YOK
İlçeye Hükümet Konağı yapacaklarını, sağlık merkezi kuracaklarını belirten Mevlüt Çavuşoğlu, sağlık hizmetlerinin de yerinde verilmesi için çalıştıklarını aktardı. Çavuşoğlu, şöyle konuştu: \"Sağlık konusunda bütçe, para problemimiz yok, sağlık konusunda hastane yapma gibi bir sıkıntımız yok, sağlık konusunda tek sıkıntımız maalesef doktor eksiğimiz, Türkiye\'nin gerçeği bu. Nitelikli sağlık personeli eksikliğimiz var. Bunu gidermek için de sürekli çalışıyoruz, doktor sayısını artırmak için tıp fakültelerinin sayısını ve kalitesini artırıyoruz.\"
Çavuşoğlu, doktorların, sağlık personelinin gitmediği yerleri de zorunlu hizmet bölgesi yaptıklarını, Gündoğmuş, Akseki ve İbradı\'nın da bu kapsama girdiğini belirtti.
Yollar yaptıklarını, 40 yıldır kepçe girmeyen Manavgat-Gündoğmuş yolunun yarıdan fazlasını bitirdiklerini, geri kalan kısmını hızlandırarak bitireceklerini anlatan Çavuşoğlu, tüm mahallelere, eski köy ve beldelere daha iyi yollardan geçileceği sözünü verdi.
TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ
Çavuşoğlu, yaşanan terör olaylarına da değinerek, şu değerlendirmelerde bulundu: \"Bugünkü başımızdaki terör belasını, PKK terör örgütünü, onları destekleyen DHKP-C ve diğer terör örgütlerinin hepsini ülkemizden temizleyeceğiz, kökünü kazıyacağız. Devletimizin güvenliğine, güvenlik güçlerine, polisine, askerine kurşun sıkanların belini kırdık, kökünü de kazıyacağız inşallah. Sonuna kadar temizleyeceğiz bunları.\"
Hiç taviz vermeyeceklerinin altını çizen Çavuşoğlu, silahları betona gömünceye kadar, ülkeyi terk edinceye kadar terör örgütlerinin hepsini temizleyeceklerini kaydetti.

Bu konuda başka çare de olmadığını vurgulayan Çavuşoğlu, \"Özellikle Kürt kardeşlerimizi, onların zulmünden kurtaracağız. Dünyada kalmadı böyle bir ideoloji, dünyada kalmadı böyle bir zulüm. PKK ve PYD gibi terör örgütleriyle bunu yapmaya çalışıyorlar ama onlara da müsaade etmeyeceğiz\" dedi.

Mevlüt Çavuşoğlu, daha güvenli, istikrarlı günlere gidileceğini, 1 Kasım\'da çok daha güçlü olacaklarını sözlerine ekledi. Konuşmasının ardından Gündoğmuş Belediyesi\'ne alınan iki iş makinesinin açılışını gerçekleştiren Çavuşoğlu, AK Parti İlçe Başkanlığını da ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi. Gündoğmuş\'a yeni alınan iş makinelerini hizmete sokup, vatandaşlarımız ve teşkilatımızla buluştuk. 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.