banner6

Başkan Toklu: Bizim inancımız tam

banner18

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Alanya'daki mahalle başkanları ile toplantılar gerçekleştirerek, istişarede bulundu. Başkan Toklu, "Biz bu seçimi kazanacağız. Seçim gününe kadar da bu inancı kaybetmeden çalışacağız." dedi.

banner94
Başkan Toklu: Bizim inancımız tam
25 Ekim 2018 Perşembe 15:45

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, tabanın sesine kulak vermeye devam ediyor. Alanya'daki mahallelerin hemen hemen hepsine ayak basan ve vatandaşlarla buluşan Toklu, Mahalle Başkanları ile istişare toplantıları gerçekleştirerek önemli bir organizasyona daha imzasını attı.

Alanya'daki 102 mahallenin, mahalle başkanları ile toplantılar gerçekleştiren Başkan Toklu, ilk olarak batı bölgesinin daha sonra doğu bölgesinin mahalle başkanları ile bir araya geldi. Başkan Toklu bugün de merkez mahalle ve eski belde olan mahalle başkanları ile toplantı gerçekleştirdi.

TALEP VE İSTEKLERİ DİNLEDİ

Toplantılarda mahalle başkanları ile yaklaşan seçim ile ilgili istişarelerde bulunulurken, aynı zamanda mahallelerdeki sorunlar da konuşuldu. Mahalle başkanlarının talep ve isteklerini dinleyen Toklu, notlar tutarak en kısa sürede sorunların çözüme kavuşacağını söyledi.

3 günlük periyotta tüm mahalle başkanları ile bir araya geldiklerinin altını çizen Başkan Toklu, "Yaklaşan seçimler öncesi mahalle başkanlarımızla bir araya gelmek istedik. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bir çok mahalle başkanımızı zaten ziyaret etmiştik. Bu kez biz sizi ağırlamak istedik." dedi.

'BİZİM İNANCIMIZ TAM'

Mahalle başkanları ile seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Toklu, "AK Parti'nin hizmet anlayışı ile Alanya'yı buluşturmanın vakti geldi. 2019 yılında gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi bizim inancımız tam. Sağlam adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Son güne kadar da bu inanç ve istekle yolumuza devam edeceğiz. Alanya Belediye Başkanı Adayımızı belirledikten sonra onunla birlikte zorlu bir sürece gireceğiz. Aday belirleme noktasında ince eleyip sık dokuyoruz. Tabanın sesine kulak veriyoruz. Bu durum da bizim inancımızı arttırıyor." diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.