banner6

İŞTE GAZİPAŞA SONUÇLARI

banner18

İŞTE GAZİPAŞA SONUÇLARI
08 Haziran 2015 Pazartesi 15:59

p>Gazipaşa ilçesinde seçimin galibi AK Parti oldu. 35 bin 846 seçmeni bulunan Gazipaşa'da 29 bin 938 seçmen sandık başına gitti. 5908 kişinin oy kullanmadığı Gazipaşa'da oyların 11 bin 231'ini AK Parti, 9 bin 727'ini CHP, 7 bin 430'unu MHP, 513'ünü HDP, bin 37'sini ise diğer partiler aldı. AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Akşit, Belediye Başkanı Adil Çelik ve Teşkilatı ile birlikte Cumhuriyet Meydanını dolduran vatandaşlara seslenerek seçim sonuçlarını açıkladı.
KADERİN ÜSTÜNDE BİR KADER VARDIR
Seçim sonuçlarını değerlendiren Başkan Akşit, "Kaderin üstünde bir kader var bunu biz değiştiremeyiz, bunun için bekleyeceğiz ve Allah nasip ederse mutlaka Türkiye bir çıkış yolu bulacaktır. Kimse ümitsizliğe kapılmasın. Bu sonuca boyun eğmekten başka yapacağımız bir şey yok. Sayın Başbakanımız 81 vilayetimizde mitingler yaptı, gidilmeyen illerimize giderek AK Partimizin bayrağını dalgalandırdık, oy istedik. Ama takdir böyleymiş, yapacak bir şey yok. Ben, hepinize saygılar sevgiler sunuyorum. Allah nasip ederse biz yolumuza devam edeceğiz. Yine biriz, yine beraberiz, yine Türkiye'nin yolundayız. Ben AK Parti bayrağını bugüne kadar onurla dalgalandırdım, Rabbim bana ömür verirse ömrümün sonuna kadar bu bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğim. Hepiniz hakkınızı helal edin, yarın sabahtan itibaren teşkilatımın başında dimdik ayakta olacağım. AK Partimiz bu millete hizmet etmeye devam edecek. Durmak yok, yola devam. Allah'a emanet olun" dedi.
TEŞEKKÜRLER GAZİPAŞA
AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Akşit'in ardından konuşan Belediye Başkanı Adil Çelik, hem Gazipaşa'da, hem Antalya'da hem de Türkiye'de birinci parti olduklarını söyledi. Türk milleti ile birlikte olduklarını belirten Çelik, "Hiç kimseye boyun eğmeyeceğiz, çalışmaya devam edeceğiz. Benim hakkım sizlere helal olsun, sizde hakkınızı helal edin. Şimdi yeni bir başlangıç yapacağız. Gazipaşa'da hedefimiz yüzde 50'yi yakalamak. Bunun için hizmete devam edeceğiz, siz hiç merak etmeyin" diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Cumhuriyet Meydanı havai fişek gösterisiyle aydınlandı. Yaklaşık 1 saat medyada kutlama yapan AK Partililer, daha sonra sessizce meydandan ayrıldı. 

 

banner27
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.