banner6

Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya\\\\\\\'da

banner18

Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya\\\\\\\'da
10 Mart 2017 Cuma 14:44

p>Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesi hedefinde olan Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu Alanya’da çocuklarla buluşacak. Alanya Belediyesi işbirliğinde sahnelenecek “La Fonten Orman Mahkemesinde” adlı hayvan ve doğa sevgisi aşılayan oyun, 11 ve 12 Mart tarihlerinde saat 12.00 ve 14.00’te Alanya Kültür Merkezi B Salonu’nda ücretsiz sahnelenecek.

\ \ \ \

Sadri Alışık Kültür Merkezi oyuncularının sahneleyeceği “La Fonten Orman Mahkemesinde” adlı oyun, Alanya Kültür Merkezi’nde sahne alacak. Çocuklara yönelik oyunda, izleyiciler eğlenirken öğrenecekler. Bosch Ev Aletleri, tiyatronun eğlendirirken öğreten gücünden yararlanarak, gelecek nesilleri bilinçlendirip, geleceği korumaya yönelik çalışmalarını bu yıl da sürdürüyor.

\ \ \ \

BUGÜNE KADAR 150 BİNİ AŞKIN ÇOCUĞA ULAŞILDI

\ \ \ \

Bu kapsamdaki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan, bugüne kadar 400’den fazla temsille 150 bini aşkın çocuğa ulaşan ve Türkiye’nin her köşesine gitmeyi hedefleyen Bosch Çevre Çocuk Tiyatrosu, sezon turnesi kapsamında çocuklar ve aileleriyle Alanya’da buluşuyor. 

\ \ \ \

AMAÇ; ÇEVREYE DUYARLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK

\ \ \ \

Çevreye duyarlı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunma amacıyla Bosch Ev Aletleri,  bu anlamlı projede 2010 yılından beri Sadri Alışık Kültür Merkezi ile çalışıyor. Çocuklara çevre bilinci, hayvan ve doğa sevgisi aşılamak hedefiyle hazırlanan, Türk Çocuk Edebiyatı’nın en önemli yazarlarından Yalvaç Ural’ın kaleme aldığı ve SAKM tarafından sahneye konan “La Fonten Orman Mahkemesinde” adlı oyun, yeni sezonunda da on binlerce çocukla ve aileleriyle buluşacak.

\ \ \ \

11 ve 12 Mart tarihlerinde saat 12.00 ve 14.00’da Alanya Kültür Merkezi B Salonu’nda ücretsiz sahnelenecek oyunu tüm çocuklar ücretsiz izleyebilecek.

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.