banner6

Alanya Belediyesi'ne Brooklyn'den takdir

banner18

New York’ta düzenlenen World DisabilityUnion WDU Erişilebilir Şehirler Tanıtım Toplantısına katılan Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül,New York’un en kalabalık bölgesi Brooklyn Belediyesi’ni ziyaret etti.

banner94
Alanya Belediyesi'ne Brooklyn'den takdir
02 Kasım 2018 Cuma 11:02

Başkan Yardımcısı Yüksel ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül, Dünya Engelliler Birliği Yöneticileriyle birlikte, New York’un en büyük ve en kalabalık bölgesi BrooklynBelediye Başkanı Eric Adams’a resmi ziyarette bulundu.

ALANYA EKİBİNE YAKIN İLGİ

Alanya ekibi, ziyaret esnasında Brooklyn bölgesi ve Alanya’da yürütülen erişilebilir kent uygulamaları hakkında bilgi alışverişi yaptı.  Alanya’yı daha önceden tanıdığını ve çok sevdiğini söyleyen Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams,Alanya ekibiyle yakından ilgilendi.Belediyeler tarafından yapılacak tüm çalışmaların engelli bireyler göz önünde bulundurularak yapılması gerektiğini söyleyen Adams, Alanya Belediyesi’nin yaptığı örnek erişilebilirlik uygulamalarını da takdir etti. Başkan Adams, belediyeler arası ikili görüşmelerin devam etmesi gerektiğinede vurgu yaptı

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.