banner6

‘ÇEVREMİ KORUYORUM’ KİTABI

banner18

banner94
‘ÇEVREMİ KORUYORUM’ KİTABI
02 Ekim 2015 Cuma 14:58

p>Alanya Belediyesi, öğrencilere çevre bilinci aşılamak için bastırdığı ‘Çevremi Koruyorum’ adlı kitabı mahallelerdeki okullarda dağıtmaya devam ediyor. Çocuklar, dağıtılan kitaplara ve yapbozlara büyük ilgi gösteriyor.
Alanya Belediyesi, öğrencilere çevre bilinci aşılamak için bastırdığı ‘Çevremi Koruyorum’ adlı kitabı mahallelerdeki okullarda dağıtmaya devam ediyor. Çocuklar, dağıtılan kitaplara ve yapbozlara büyük ilgi gösteriyor.
2015-2016 eğitim-öğretim döneminde çocuklara, kitap okuma sevgisi ve alışkanlığını kazandırmak; çevreye karşı duyarlı olmalarını sağlamak amacıyla Alanya Belediyesi Proje Koordinasyon Ofisi ve Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü’nce hazırlanan “Çevremi Koruyorum” adlı kitap ve Alanya Resimli Yapboz’un dağıtımına devam ediliyor.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından okulların açıldığı ilk gün başlatılan kitap dağıtımı,  gelecek hafta doğu bölgelerindeki okullara da dağıtılmasının ardından tamamlanacak. ‘Çevremi Koruyorum’ kitabının 20 bin öğrenciye ulaştırılması hedefleniyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.