banner6

Yeni Emek'te kentsel dönüşüm

banner18

Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi'nde 206 dönümlük alanda gerçekleştirilecek kentsel dönüşümün temellerini atacak, mahallenin yeni muhtarlık binasını da hizmete açacak.

Yeni Emek'te kentsel dönüşüm
14 Şubat 2018 Çarşamba 15:15

Kepez Belediyesi Yeni Emek Mahallesi'nde kentsel dönüşümün temellerini atıyor. Yeni Emek Mahallesi'nde hayata geçirilecek Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli 15 Şubat Perşembe günü saat 11.00'da atılacak. Modern ve prestijli konutların yükseleceği mahalledeki konut projesi Samut İnşaat tarafından gerçekleştirilecek.

DÖNÜŞÜMDE ÖRNEK PROJE

Yeni Emek Mahallesi'nde yepyeni bir yaşamı başlatacak olan kentsel dönüşüm projesi örnek olacak. Deprem yönetmeliğine uygun, modern, konforlu ve prestijli konutların yükseleceği Yeni Emek, yepyeni emek olarak kısa sürede Kepez'in değerine değer katacak. Yeni Emek Mahallesi'ndeki proje kapsamında yıkılan muhtarlık binasının yerine de yenisi inşa edildi.

YENİ EMEK'E YENİ MUHTARLIK BİNASI

Aliya İzzet Begoviç Caddesi'nde yer alan Yeni Emek Mahallesi muhtarlık binası, yenilenen mahalleye yakışır şekilde inşa edildi. İlçenin mahallelerine modern ve müstakil muhtar evleri inşa eden Kepez Belediyesi tarafından yapılan yeni muhtarlık hizmet merkezinin açılışı ve Yeni Emek Mahallesi kentsel dönüşüm projesi temel atma töreni Aliya İzzet Begoviç Caddesi'ndeki eski Devlet Su İşleri lojmanları yakınında gerçekleştirilecek.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.